skip to Main Content

Cockie viert 75e verjaardag!

Donderdag 14 juli werd onze Cock (Cor van Rixtel) 75 jaar. Dit konden we niet zomaar voorbij laten gaan. Samen met harmonie “De Karel” hebben we een feestje georganiseerd. Zelfs onze oud-bassist Sebastiaan was aanwezig. Hij was niet lang in Nederland, maar heeft toch tijd gemaakt om ook even langs te komen. Cock is een muzikant in hart en nieren.  Ruim 26 jaar al, is hij onze grote tromslager en 55 jaar slagwerker bij de harmonie. Tot aan de eerste lockdown heeft hij in al die jaren maar 1 optreden gemist. Tevens stond en staat hij altijd klaar om te helpen daar waar nodig. Een kanjer voor onze club dus en daarom hebben wij hem benoemd tot ere-mol. Helaas kan hij nu door fysieke klachten de grote optredens niet meer meedoen. We hopen echter dat hij nog jaren mee blijft doen en betrokken blijft bij onze club.

 

Back To Top